"Twoje własne wymarzone M-3"

Mieszkanie na sprzedaż
299 450 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 56,50 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 3
  • Lokalizacja : Wołów , Ludowa
  • Rok budowy : 2020
  • Piętro: 0 na 1
  • Numer oferty : 401020
  • Cena za m2 : 5 300 PLN

Izabella 570 097 070
"Apartament Nieruchomości"

Marzysz o własnym mieszkaniu?Możemy spełnić Twoje marzenia !

Ruszamy ze sprzedażą mieszkań na nowo powstającym osiedlu "Osiedle Ludowa" w Wołowie. Budynki powstają w centrum Wołowa przy ulicy Ludowej z przepięknym widokiem na przylegające tereny zielone.Osiedle zamknięte bramą na pilota.Ten nowoczesny projekt obejmuje budowę 11 domów w zabudowie bliźniaczej dwu-lokalowej z mieszkaniami o powierzchni całkowitej od 56,5 m2 do 64,2 m2.Do każdego mieszkania przynależy miejsce postojowe.Ogrzewanie gazowe-piec
dwufunkcyjny.Mieszkanie oddane do użytku stanie deweloperskim.
Wysoki standard wykończenia.
Przewidywany odbiór inwestycji : XII / 2021
.
Rynek pierwotny - kupujący nie płaci podatku PCC.
Kupujący nie płaci prowizji.
Oferta dotyczy mieszkania usytuowanego na parterze o powierzchni 56,50 m2.Do mieszkania
przynależy ogródek.Na powierzchnię mieszkania składa się:przedpokój,2 sypialnie,łazienka oraz salon z aneksem kuchennym z którego drzwi prowadzą na taras i ogród.Wielkość przydomowych
ogródków zróżnicowana od ok.40-140 m2.
Pierwsi kupujący mają pierwszeństwo w wyborze wielkości ogródka.
Nie zwlekaj i już dziś wybierz swoje własne wymarzone M-3 z ogrodem!
To TY decydujesz gdzie będziesz mieszkał!

Zadzwoń i umów się na spotkanie !
Izabella Paprocka / opiekun oferty
570 097 070
nr licencji 25290
Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.