Tylko u Nas! 3 pokoje! Blisko centrum!

lokalizacja: Wołów, Kazimierza Pułaskiego

419 999 PLN

5 654 PLN / m2

Opis nieruchomości

"Nieruchomości Apartament"
Wojciech Śliwa
☎ 570 644 040

OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE !Mam do zaoferowania Państwu 3 pokojowe duże i przestronne mieszkanie z oddzielną kuchnią o łącznej powierzchni 74,28 mkw na parterze w bloku dwupiętrowym. W świetnej lokalizacji! Blisko centrum Wołowa, przy ulicy Pułaskiego.

Powierzchnia: 74,28 mkw i na tę powierzchnię składa się:
- kuchnia 8 mkw
- spiżarnia ok. 3 mkw
- pokój 24 mkw
- pokój 12 mkw
- pokój 10 mkw
- łazienka 3,5 mkw
- toaleta 1 mkw
- przedpokój 5 mkw
- loggia 5 mkw
- piwnica 2,5 mkw

Opłaty:
Czynsz: 770 zł, na który składa się: opłata za wodę, ogrzewanie, odprowadzenie ścieków, wywóz śmieci, fundusz remontowy, dodatkowo płatny prąd (ok. 85 zl/miesiąc) i gaz (ok. 100 zł/miesiąc)

Lokalizacja:
- szkoła podstawowa 300 m
- park miejski 150 m
- polo market 190 m
- dino 550 m
- piekarnia Hert 500 m

Parking ogólnodostępny pod blokiem.

Lokalizacja oraz układ mieszkania powoduje, że jest to nieruchomość idealna zarówno dla rodziny z dziećmi, jak i pod inwestycje na wynajem.

*mieszkanie jest obecnie wynajmowane, istnieje możliwość przedłużenia najmu z obecnymi lokatorami.


Zapraszam na prezentację!

☎ 570 644 040
Wojciech Śliwa

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

WOJCIECH ŚLIWA
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.