wygodne mieszkanie na Biskupinie

Mieszkanie na sprzedaż
415 000 PLN, Pow. 43,80 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
43,80 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Wrocław Biskupin , Karola Olszewskiego
Piętro:
4 na 4
Numer oferty:
250164
Cena za m2:
9 475 PLN
Anetta 696909401

TYLKO U NAS W BIURZE!

Polecam wygodne mieszkanie w otoczeniu zieleni na Biskupinie.
Mieszkanie z balkonem, winda z poziomu 0.Idealne dla osób starszych lub rodziny z małymi dziećmi.
Bardzo jasne i ciepłe w bloku z cegły.
Duży pokój z wyjściem na zadaszony balkon, wygodna sypialnia, duża łazienka oraz kuchnia bez okna.
Na podłogach parkiet, ściany w gładziach. W przedpokoju duża pakowna szafa. Mieszkanie zadbane, gotowe do wprowadzenia. W pobliżu bardzo dużo zieleni, miejsc spacerowych, basen, sklepy, przystanki tramwajowe. Bardzo dobry i szybki dojazd Centrum. Idealne miejsce dla osób ceniących sobie ciszę i spokój nie rezygnując z bardzo szybkiego dojazdu na Stare Miasto.
Poszukiwana lokalizacja. Idealne jako inwestycja w pobliżu Wyższe Uczelnie.
Zapraszam na prezentację.

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail