Idealny Start -pokój z antresolą i dużą kuchnią

Mieszkanie na sprzedaż
270 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 33 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 1
  • Lokalizacja : Wrocław Brochów , Ignacego Mościckiego
  • Rok budowy : 1930
  • Piętro: 2 na 2
  • Numer oferty : 863562
  • Cena za m2 : 8181.82 PLN

Dorota tel:533 620 660

Proponuję sprzedaż przestronnej i jasnej kawalerki o powierzchni 33m2 (mierzone po podłodze),
Niruchomosć znajduje się na Brochowie przy ul.Mościckiego usytuowana jest na 2 piętrze w kamienicy z 1930 roku.W najblizszej okolicy,sklepy spożywcze,Biedronka,apteka,szpital im.Falkiewicza,kilka restauracji,pizzeria,rozwinięta działalność kulturalna i rozrywkowa,szkoła podstawowa, przedszkole, biedronka, Park Brochowski, dworzec PKP. Przystanek autobusowy z linią 114, 125, 133, 325 oraz nocna 245.(dojazd do dworca głównego 16minut).Nieopodal powstanie również kompleks basenowy oraz sklep Lidl.

W skład nieruchomości wchodzi:
- pokój  -14m2
- antresola  -8m2 (po podłodze)
- przedpkój z aneksem kuchennym oraz kącikiem jadalnym -8m2 (niestadardowa wysokość ze skosami i oknami dachowymi)
- łazienka  -3m2
- komórka lokatorska wolnostojąca -20m2

Mieszkanie bezczynszowe. Miesięczne koszta to 100zł (w tym do wspólnoty na fundusz remontowy,wywóz śmieci oraz zaliczka na wodę).Prąd oraz gaz wg.zużycia około 150 zł.(w tym ogrzewanie gazowe)

W mieszkaniu został przeprowadzony remont generalny.Wymieniono instalację elektryczną,wodno kanalizacyjną oraz zainstalowano nowy piec gazowy-dwufenkcyjny,Została rozprowadzona instalacja pod klimatyzacjię.
Przy zakupie możliwość wystawienia FV.

Zapraszam na prezentację.
Dorota tel:533 620 660

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.