Park po drugiej stronie ulicy, dobra komunikacja.

Mieszkanie na sprzedaż
405 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 50 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 2
  • Lokalizacja : Wrocław Fabryczna
  • Rok budowy : 1979
  • Piętro: 2 na 10
  • Numer oferty : 963754
  • Cena za m2 : 8 100 PLN

Dzień dobry
Sylwia
 570 08 40 40

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji na osiedlu Gądów Mały.
Mieszkanie w pełnym rozkładzie składa się z:
- oddzielnej kuchni - wyposażonej w meble, kuchenkę oraz lodówkę
- pokoju dziennego z wyjściem na balkon z widokiem na zielone podwórze - częściowo umeblowanego
- sypialni
- łazienki 

- toalety
Do mieszkania przynależy także piwnica

Blok niedawno przeszedł termomodernizacje (2019 rok) oraz remont klatki schodowej i zagospodarowania terenu.  Miejsca parkingowe ogólnodostępne pod blokiem.

Mieszkanie położone jest w doskonałej lokalizacji - na wyciągnięcie ręki wszystko, co potrzeba do funkcjonowania na co dzień - przedszkole, szkoła, przychodnia, supermarkety, punkty usługowe, hala targowa Tęcza i CH Astra, biblioteka, lokale gastronomiczne na Bulwarze Ikara i Bulwarze Dedala, place zabaw, park po drugiej stronie ulicy.

Dodatkowo świetna komunikacja tramwajowa i autobusowa, szybki wyjazd na AOW węzłem Wrocław Stadion, dobry dojazd na lotnisko, najbliższa stacja kolejowa Wrocław Kuźniki.

Zapraszam na prezentację!
Sylwia
570 08 40 40Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.