2 pokojowe na Fabrycznej !

Mieszkanie na sprzedaż
420 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 50 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 2
  • Lokalizacja : Wrocław Fabryczna , Seweryna Udzieli
  • Rok budowy : 2000
  • Piętro: 1 na 2
  • Numer oferty : 154753
  • Cena za m2 : 8 400 PLN

Izabella 570 097 070
"Apartament Nieruchomości"
do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 na nowoczesnym wrocławskim osiedlu w dzielnicy Fabryczna przy ul.Seweryna Udzieli. Mieszkanie usytuowane na 1/2 p.bloku z 2000 roku,środkowe,bardzo ciepłe.Posiada balkon i piwnicę.Na powierzchnię mieszkania składają się:2 pokoje, kuchnia,łazienka,przedpokój.Kuchnia z dużym pokojem połączona jest otworem w ścianie o szerokości 2m, który można zabudować.Wystawa okien :północ,południe.Rozkład bardzo funkcjonalny i praktyczny. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia ,bez nakładów finansowych.W mieszkaniu znajdują się 2 szafy w zabudowie typu Komandor.Czynsz około 600 zł miesięcznie. Ogrzewanie (gazowe) oraz ciepła woda z lokalnej kotłowni.Ogólnodostępny parking osiedlowy. Możliwość wynajęcia miejsca w garażu podziemnym 150zł/miesięcznie.Mieszkanie zlokalizowane w zachodniej części Wrocławia,bardzo zielona okolica,blisko parku Tysiąclecia,Factory i Magnolii. Bardzo dobra komunikacja autobusowa - 4 autobusy: 148, 129, 109, 609.

Zapraszam na prezentację !!!
Izabella Paprocka
tel.570 097 070
nr licencji 25290

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.