Do remontu 76m2 4 pokoje balkon Hynka Gądów Mały

Mieszkanie na sprzedaż
494 999 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 76,50 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 4
  • Lokalizacja : Wrocław Gądów Mały , Franciszka Hynka
  • Piętro: 2 na 8
  • Numer oferty : 314607
  • Cena za m2 : 6470.58 PLN

Michał 570 325 050

Do sprzedaży przestronne mieszkanie usytuowane na 2 piętrze 8 piętrowego bloku zlokalizowanego przy ul. Franciszka Hynka.

W skład mieszkania wchodzą:
- 4 osobne pokoje,
- kuchnia,
- łazienka,
- osobne WC,
- duży przestronny balkon,
- do mieszkania przynależy piwnica

W mieszkaniu w ostatnim czasie miało miejsce odświeżenie wnętrza a stan techniczny określić można jako dobry jednak do nowego właściciela należeć będzie decyzja o wykonaniu prac remontowych  (z całą pewnością warto wykonać przebudowę łazienki i kuchni żeby podnieść standard). Dodatkowa zabudowa przedpokoju z klatki schodowej daje faktyczną powierzchnię użytkową 81,62m2. Pod blokiem znajduje się mnóstwo ogólnodostępnych miejsc postojowych.

Lokalizacja zapewnia doskonałą komunikację ze wszystkimi najważniejszymi punktami i uczelniami we Wrocławiu. W pobliżu obiekty sportowe, Park Zachodni, centra handlowe (Magnolia, Astra), przychodnia lekarska, szkoła podstawowa, przedszkole, żłobki, kościół, lokale usługowe i gastronomiczne oraz Stadion Miejski gdzie nie tylko można zaznać sportowych wrażeń ale i organizowane festiwale (Foodtrucków, Piwa) czy targi (pracy, ślubne, mieszkaniowe). W niedalekim sąsiedztwie kompleks biurowy Bussines Garden przy Legnickiej; Nokia; IBM, Wrocławski Park Technologiczny. Do przystanku autobusowego i linii tramwajowej ok 400m a do stacji kolejowej Wrocław Kuźniki ok 450m. Do centrum dostać się można w kilkanaście minut.

Mieszkanie doskonale sprawdzi się jako inwestycja z dużą stopą zwrotu.

Zapraszam na prezentację!

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.