Ciepłe-rozkładowe z balkonem i piwnicą

Mieszkanie na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 49,60 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 2
  • Lokalizacja : Wrocław Gądów Mały , Na Ostatnim Groszu
  • Piętro: 5 na 10
  • Numer oferty : 646330
  • Cena za m2 : 7752.02 PLN

Dorota tel:533 620 660

Proponuję sprzedaż przytulnego mieszkania położonego na piątym piętrze w budynku dziesięciopiętrowym z wielkiej płyty.Brama zadbana z dwoma wyremontowanymi windami.
Świetna lokalizacja dla osob lubiących kontakt z naturą, Park Zachodni, trasy spacerowe i rowerowe.
Doskonale rozwinięta infrastruktura handlowo usługowa.Biedronka, Lidl, D.H. Astra, Kaufland, sklepiki osiedlowe, parkingi (również strzeżone)
Przystanki autobusowe i tramwajowe: Kwiska, Na Ostatnim Groszu
Na osiedlu znajduje się szkoła podstawowa. Park Technologiczny, IBM, Nokia, czy Magnolia Park oddalone w zasięgu kilkunastu minut piechotą.

Mieszkanie  o powierzchni całkowitej wynoszącej 49,60 m2 składa się z:
- dwóch oddzielnych pokoi :dużego dziennego z wyjściem na balkon oraz sypialni.
- oddzielnej kuchni z oknem,
- łazienki,
- przedpokoju z zabudową
- przynależnej piwnicy (ok 2 m2)

Okna wymienione na plastikowe, bardzo dobrze tłumią dźwięki otoczenia, mieszkanie jest bardzo jasne. Okna wychodzą na podwórko wewnętrzne.
Na podłogach parkiet oraz kafle, okna PCV.
Kuchnia umeblowana i wyposażona, meble stanowią składową sprzedawanego lokalu.

Wszystkie media, gaz, ogrzewanie miejskie. Czynsz + media ok. 500 PLN/miesiąc. Mieszkanie spółdzielcze wł.z wyodrębnioną księgą wieczystą.

Zapraszam na prezentację.
Dorota tel:533 620 660

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.