63m2 3pokoje balkon piwnica zamk osied Szybowcowa

Mieszkanie na sprzedaż
509 999 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 63 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 3
  • Lokalizacja : Wrocław Gądów Mały , Szybowcowa
  • Rok budowy : 1996
  • Piętro: 0 na 4
  • Numer oferty : 322206
  • Cena za m2 : 8095.22 PLN

Michał 570 325 050

Do sprzedaży zadbane mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 63m2 usytuowane na wysokim parterze w bloku zlokalizowanym przy ulicy Szybowcowej, w rejonie Hali Tęcza na Gądowie Małym.

Pomieszczenia:
- przedpokój
- salony
- sypialnia
- pokój
- oddzielna kuchnia
- łazienka
- osobne WC
- balkon z ekspozycją południową
- do mieszkania przynależy piwnica

Mieszkanie było odnawiane w ciągu ostatnich 5 lat. Wymieniane były instalacje, podłogi, meble a 2 lata temu nastąpiło odmalowanie i ogólne odświeżenie. Remontu wymaga jedynie łazienka jednak do lokalu można wprowadzić się bez ponoszenia zbędnych kosztów.
Osiedle jest zamknięte, przed budynkiem znajduje się zagospodarowane podwórko oraz ogólnodostępne miejsca parkingowe. W ostatnim czasie robiona była elewacja i wymieniane piony.

Lokalizacja zapewnia doskonałą komunikację ze wszystkimi najważniejszymi punktami i uczelniami we Wrocławiu. W pobliżu obiekty sportowe, Park Zachodni, centra handlowe (Magnolia, Astra), przychodnia lekarska, szkoła podstawowa, przedszkole, żłobki, kościół, lokale usługowe i gastronomiczne oraz Stadion Miejski gdzie nie tylko można zaznać sportowych wrażeń ale i organizowane festiwale (Foodtrucków, Piwa) czy targi (pracy, ślubne, mieszkaniowe). W niedalekim sąsiedztwie kompleks biurowy Bussines Garden przy Legnickiej; Nokia; IBM, Wrocławski Park Technologiczny. Do przystanku autobusowego i linii tramwajowej ok 400m a do stacji kolejowej Wrocław Kuźniki ok 450m. Do centrum dostać się można w kilkanaście minut.

Nieruchomość doskonale sprawdzi się jako inwestycja ze stałą, wysoką stopą zwrotu.

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.