Rozkładowe / 2 balkony / blisko centrum

Mieszkanie na sprzedaż
475 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 63,90 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 3
  • Lokalizacja : Wrocław Grabiszyn
  • Piętro: 2 na 4
  • Numer oferty : 398060
  • Cena za m2 : 7433.49 PLN

Sylwia
570 08 40 40

Dzień dobry,

przedstawiam na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie na wrocławskim Grabiszynku. Na powierzchnię 63.9 m2 składają się:
- duży, jasny salon (około 25 m2) - z wyjściem na balkon
- sypialnia (około 15 m2) także z wyjściem na balkon
- sypialnia (około 10 m2) z pojemną szafą w zabudowie
- kuchnia (około 8 m2) 
- łazienka (około 6 m2) 
- przedpokój
Do mieszkania przynależy piwnica oraz wspólna z mieszkańcami wózkownia/rowerownia.

Zarówno salon jak i większa sypialnia usytuowane są od strony południowo - zachodniej (z ukierunkowaniem mocniej na zachodnią) przez co oba pomieszczenia są jasne i doświetlone. Balkony wychodzą na zieloną część osiedla. Brak bloku i sąsiadów po przeciwnej stronie!
Sypialnia mniejsza oraz kuchnia skierowane są w stronę wschodnio - północną, a więc poranne słońce mają Państwo do porannej kawy. Okna wychodzą od strony osiedlowej ulicy.
We wszystkich pokojach na podłogach parkiet. Na ścianach częściowo gładź, tapety lub boazeria.

Czynsz przy 1 zameldowanej osobie to 603 zł ( w tym wliczone zaliczki na ogrzewanie i wodę). Mieszkanie jest bardzo ciepłe, przez co po sezonie grzewczym właściciele mają duże zwroty za ogrzewanie, do 900 zł. Gaz płatny co 2 miesiące 30 zł, dodatkowo płatny prąd.

Blok kameralny z końca lat 70. (bez windy) z dwoma mieszkaniami na każdym piętrze. Spokojne sąsiedztwo.

Doskonała lokalizacja mieszkania - położenie blisko jednej z głównych arterii miasta - ul. Grabiszyńskiej. Dzięki temu mamy zapewnioną bardzo dobrą komunikację tramwajową i autobusową. W bliskim otoczeniu sklepy spożywcze takie jak Lidl, Społem, CH Tarasy Grabiszyńskie. Poza tym w sąsiedztwie znajdziemy żłobek, przedszkole, szkołę czy komisariat policji. 
Dla pragnących odpoczynku tereny spacerowe wokół m.in. ogródków działkowych czy niedaleko położony Park Grabiszyński.

Mieszkanie wymaga większego odświeżenia, jednakże bez wątpienia ma ogromny potencjał i doskonałe położenie,

Zapraszam na prezentację.
Sylwia
570 08 40 40

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.