DOSKONAŁA LOKALIZACJA

Mieszkanie na sprzedaż
405 000 PLN, Pow. 38 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
38 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Wrocław Huby , Gliniana
Piętro:
9 na 10
Numer oferty:
773742
Cena za m2:
10 658 PLN
Anetta 696909401
Polecam 2-pokojowe mieszkanie o pow. 38 m kw. z dużym balkonem blisko
centrum miasta. Mieszkanie z pełnym rozkładem (okna wychodzące na
wschód),osobna kuchnia ,łazienka z WC, w budynku 10-cio piętrowym na
Krzykach we Wrocławiu. Wszystkie media miejskie. Lokal położony blisko
galerii Wroclavia, dworca PKP oraz Aqua Parku. Dotarcie do ścisłego
centrum zajmuje kilka minut na pieszo. Do dyspozycji dwie windy oraz
komórka lokatorska. Mieszkanie gotowe do zamieszkania bez nakładów finansowych. Ze względu na lokalizację i rozkład doskonała  inwestycja.
Zapraszam na prezentację.Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail