2-pokojowe/stan deweloperski/OD ZARAZ

Mieszkanie na sprzedaż
309 000 PLN, Pow. 35,87 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
35,87 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Wrocław Jagodno , Krzysztofa Komedy
Rok budowy:
2021
Piętro:
1 na 4
Numer oferty:
288391
Cena za m2:
8614.44 PLN
Adrianna 796851292

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,87 m2 w stanie deweloperskim na wrocławskim Jagodnie. Mieszkanie usytuowane jest na I piętrze IV piętrowego budynku, oddanego do użytku w 2021 roku. Składa się z sypialni, salonu z aneksem kuchennym, łazienki  i balkonu. Miesięczny czynsz wynosi ok. 250 zł. 

Na osiedlu znajduje się także siłownia, plac zabaw czy boisko do koszykówki.
Wjazd na osiedle zamykany jest szlabanem. Znajdują się tam ogólnodostępne miejsca parkingowe. Ponadto istnieje możliwość wykupienia miejsca postojowego podziemnego bądź naziemnego. 

Zapraszam do kontaktu i na prezentację!
Adrianna/opiekun oferty
tel. 796851292


Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail