Gotowe do wprowadzenia w zielonej okolicy.

Mieszkanie na sprzedaż
430 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 52 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 2
  • Lokalizacja : Wrocław Karłowice
  • Rok budowy : 2003
  • Piętro: 2 na 6
  • Numer oferty : 205412
  • Cena za m2 : 8269.23 PLN

Sylwia
507 08 40 40

Dzień dobry

przedstawiam na sprzedaż 2-pokojowe zadbane mieszkanie w pięknej, zielonej okolicy.
Mieszkanie o powierzchni 51,5 m2 składa sie z :
- salonu,
- sypialni,
- kuchni,
- łazienki
- przedpokoju.
Do mieszkania przynależy też komórka lokatorska. Balkon francuski. Możliwość wynajmu miejsca parkingowego w garażu podziemnym.

Na wyposażeniu mieszkania pozostaje kuchnia wraz ze sprzętem agd, 3 szafy z przesuwnymi drzwiami (w jednej z nich schowek na rowery). Pozostałe wyposażenie do indywidualnych uzgodnień.

W okolicy liczne zielone tereny spacerowe - park, wały nad Odrą, ogródki działkowe.
Liczne sklepy m.in. Lidl, Żabka, niedaleko CH Korona oraz punkty usługowe, placówki edukacyjne, plac zabaw.

Lokalizacja spokojna idealna dla rodziny. Jednocześnie dobre połączenie z Placem Grunwaldzkim co czyni mieszkanie atrakcyjną ofertą pod wynajem (15 minut do Placu Grunwaldzkiego).

Zapraszam na prezentację!
Sylwia 570 08 40 40

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.