63m2 3 pokoje balkon piwnica kom. lok. Dokerska

Mieszkanie na sprzedaż
437 499 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 63,60 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 3
  • Lokalizacja : Wrocław Kozanów , Dokerska
  • Rok budowy : 1990
  • Piętro: 3 na 11
  • Numer oferty : 947795
  • Cena za m2 : 6878.92 PLN

Michał 570 325 050

Do sprzedaży mieszkanie 63,6m2 usytuowane na 3 piętrze 11 piętrowego bloku zlokalizowanego przy ul. Dokerskiej na Kozanowie

Mieszkanie składa się z:
- 3 pokoi,
- osobnej kuchni z dużym oknem,
- łazienki z nowoczesną kabiną prysznicową,
- osobnego WC,
- przestronnego przedpokoju.
- balkonu skierowanego na zachód, z wejściem do komórki lokatorskiej
- do mieszkania przynależy piwnica 3,4 m2.

Blok z wyjściem na plac zieleni i plac zabaw a z drugiej na duży, ogólnodostępny parking samochodowy oraz przystanek tramwajowy. W ostatnim czasie budynek przeszedł generalny remont- termomodernizację, odnowienie klatki schodowej i piwnic. W mieszkaniu miały miejsce prace remontowe (m.in. malowanie ścian) mające na celu odświeżenie i tak zadbanego wnętrza.

Okolica jest bardzo dobrze skomunikowana z pozostałymi częściami miasta a dotarcie do centrum zajmuje nie więcej niż 20 minut. W odległości 50-100m od budynku wybudowano nowe przystanki tramwajowe (linie 31,32) i autobusowe (101,102,103,104,136). Osiedle skupia w sobie wszelkie udogodnienia infrastrukturalne- szkoły, przedszkola, żłobki, aptekę, przychodnię lekarską, weterynarza, lokale gastronomiczne i usługowe. Osobom ceniącym odpoczynek na łonie natury polecić można spacery po Parku Pilczyckim ze stawem, Parku Zachodnim, Lesie Kuźnickim czy Lesie Pilczyckim bądź przejażdżki rowerowe nowymi ścieżkami. Aktywnie spędzić czas można również na Stadionie Wrocław, który znajduje się ok 1,5km od budynku, oferując nie tylko mecze piłkarskie ale i koncerty, tor kartingowy, lodowisko oraz organizowane są festiwale Foodtruków, Piwa, Targi Ślubne, Motoryzacyjne czy Targi Pracy.

Nieruchomość doskonale nadaje się pod inwestycję gwarantując wysoką stopę zwrotu.

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.