Kawalerka z balkonem na Księżu Małym!

Mieszkanie na sprzedaż
333798.55 PLN, Pow. 33,43 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
33,43 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
1
Lokalizacja:
Wrocław Księże Małe , Rybnicka
Piętro:
1 na 2
Numer oferty:
872673
Cena za m2:
9 985 PLN
Mateusz  797 231 735
"Apartament Nieruchomości"

Dzień Dobry!

Mam do zaoferowania Państwu kawalerkę z balkonem na Księżu Małym w dzielnicy Krzyki. W okolicy liczne sklepy, szkoły, przedszkola, uczelnie wyższe, galerie handlowe, apteki, przychodnie oraz kawiarnie i restauracje. Dla osób lubiących aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu w okolicy parki oraz tereny zielone w tym Park Wschodni.

Bardzo dobra lokalizacja nieruchomości. Bezpośredni dojazd komunikacją miejską do takich miejsc jak: Rynek, Plac Grunwaldzki, Hala Stulecia, Ogród Japoński, ZOO oraz FAT.

Nieruchomość w stanie deweloperskim. Mieszkanie według planu składa się z:
-salonu z aneksem kuchennym o powierzchni odpowiednio 25,03mkw,
-łazienki o powierzchni odpowiednio 3,34mkw,
-do mieszkania przynależy również balkon o powierzchni odpowiednio 2,64mkw.

W inwestycji będą dostępne miejsca postojowe.

Mieszkanie w stanie deweloperskim do własnego wykończenia i umeblowania. Mieszkanie oddane do użytku w III kwartale 2022 roku.

Serdecznie polecam i zapraszam Państwa na prezentacje!

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail