Rozkładowe 4 pokoje z balkonem 0% prowizji i PCC

Mieszkanie na sprzedaż
388 265 PLN, Pow. 57,95 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
57,95 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Wrocław Leśnica , Krępicka
Rok budowy:
2021
Piętro:
3 na 3
Numer oferty:
674110
Cena za m2:
6 700 PLN
Sylwia
570 08 40 40


               Mieszkanie z rynku pierwotnego 0% prowizji i bez podatku PCC

                      Mieszkanie 4 pokojowe z balkonem w doskonałej cenie !!!
                                  Mieszkanie 57,95 m2 balkon 2,79 m2 (lokal 3.1)


W kameralnym, trzykondygnacyjnym budynku zaprojektowano 27 lokali mieszkalnych oraz dwa lokale usługowe. Budynek podzielony został na trzy klatki schodowe, co dodatkowo zapewni mieszkańcom kameralną atmosferę.

Regularna bryła budynku urozmaicona została licznymi lukarnami, balkonami a także zmianami koloru elewacji. Tereny przyległe do budynków ozdobione zostaną niską zielenią.

Elewacje docieplone zostaną styropianem i wykończone tynkiem strukturalnym w kolorach szarym i białym. Dach zostanie pokryty grafitową dachówką.

Ciepłą wodę na potrzeby użytkowe i centralnego ogrzewania zapewni kotłownia zasilana gazem z sieci miejskiej. Przyłączone zostaną również pozostałe media, tj. energia elektryczna, woda i kanalizacja sanitarna.

Możliwość dokupienia miejsca postojowego naziemnego w cenie 15.000

Planowane zakończenie prac IV kwartał 2021 r.

Okolica ta znana jest z położonych w zasięgu pieszego spaceru parków: Leśnickiego i Złotnickiego, oraz Lasu Leśnickiego (800 m do lasu).

Bliska odległość od przystanków tramwajowych i autobusowych ułatwia szybką komunikację z centrum miasta, a Autostradowa Obwodnica Wrocławia dostępna z sąsiedniej ul. Kosmonautów pozwala na bezproblemowy wyjazd z Wrocławia.

Udogodnienia: Położenie w zasięgu pieszego spaceru parków: Leśnickiego i Złotnickiego oraz Lasu Leśnickiego.
Przynależności: Nie wszystkie mieszkania posiadają balkon lub ogród.
Bezpieczeństwo: Domofon, drzwi antywłamaniowe.
Wielkość Projektu: Cała inwestycja składa się z 1 budynku, wktórym znajduje się 27 lokali mieszkalnych oraz dwa lokale usługowe. Budynek podzielony został na trzy klatki schodowe
Garaże: Brak miejsc
Komunikacja: Autobus 150 metrów,
Odległość od Centrum: 14,2 km


Zapraszam do kontaktu
Sylwia 570 08 40 40
Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail