Komfortowe w wysokim standardzie z miejscem post.

Mieszkanie na sprzedaż
400 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 45 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 2
  • Lokalizacja : Wrocław Lipa Piotrowska
  • Piętro: 0 na 2
  • Numer oferty : 894659
  • Cena za m2 : 8888.89 PLN

Sylwia
570 08 40 40 

Dzień dobry,
polecam Państwa uwadze komfortowe mieszkanie, wykończone w wysokim standardzie na wrocławskiej Lipie Piotrowskiej.
Mieszkanie o dokładnej powierzchni 44.99 m2 składa się z:
- salonu połączonego z aneksem kuchennym. Z salonu mamy wyjście na spory, zadbany i dobrze zagospodarowany ogródek. Całość urządzona jest w spójnym klimacie i kolorystyce tworząc nowoczesną przestrzeń. Istnieje możliwość zamknięcia kuchni, a tym samym uzyskanie salonu jako oddzielnego pomieszczenia.
- sypialni - z pojemną szafą w zabudowie spełniającą funkcję garderoby
- łazienki - z prysznicem i nowoczesnymi meblami
- przedpokoju

Mieszkanie wykończone i urządzone "dla siebie". Kameralny blok w nowym budownictwie, 9 mieszkań w klatce. Miesięczny czynsz to 360 zł, dodatkowo płatny prąd.

Lipa Piotrowska to nowoczesne osiedle, prężnie rozwijające się. Lokalizacja pozwala na szybkie dotarcie do centrum, a jednocześnie daje gwarancję oddechu po całym dniu z dala od zgiełku miasta.
Doskonałe miejsce dla rodziny.

Zapraszam na prezentację!

Sylwia
570 08 40 40

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.