40m2 duży taras, do zamieszkania, Maślice Potokowa

Mieszkanie na sprzedaż
352 618 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 39,62 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 2
  • Lokalizacja : Wrocław Maślice , Potokowa
  • Rok budowy : 2010
  • Piętro: 0 na 2
  • Numer oferty : 770246
  • Cena za m2 : 8 900 PLN

Michał 570 325 050

Do sprzedaży w rozkładowe, pełni urządzone, zadbane, dwupokojowe mieszkanie usytuowane na parterze 2 piętrowego budynku zlokalizowanego przy ul. Potokowej na wrocławskich Maślicach.

Mieszkanie składa się z:
- przedpokoju 4,8 m2
- salonu 17,05 m2 z aneksem kuchennym ( w pełni wyposażonym) 3,44 m2 i wyjściem na taras 15,16 m2
- sypialni z dużym oknem 10,9 m2
- łazienki z wanną 3,67 m2

Mieszkanie jest całkowicie umeblowane, gotowe do zamieszkania i nie wymaga wkładu finansowego. W przedpokoju znajduje się szafa w zabudowie, salon połączony jest z kuchnią z pełnym wyposażeniem AGD, sypialnia posiada duże okno z ekspozycją zachodnią a w łazience zamontowana została wanna. Wokół budynku jest mnóstwo ogólnodostępnych, naziemnych miejsc parkingowych. Kompleks został wybudowany wśród osiedli z niską zabudową co daje poczucie odizolowania się od betonowych blokowisk i możliwość obcowania z naturą- liczne trasy rowerowe, parki, las, stawy, plaża oraz usypana ścieżka na wale przy samej Odrze.

Okolica bardzo dobrze skomunikowana z pozostałymi częściami miasta. Przystanki autobusowe linii 102,103,127,245 oddalone są od nieruchomości o 200m a w niedalekiej odległości (do większości kilka minut pieszo) żłobki, przedszkola, szkoła, nowa galeria handlowa N-park, Pasaż Królewiecki, Stadion Wrocław z torem kartingowym i lodowiskiem, liczne markety (Lidl, Biedronka, Dino, Stokrotka), siłownia (Fitness Academy), lokale gastronomiczne i usługowe, poczta, apteka, przychodnia, bliski dojazd do AOW oraz szpitala. Sąsiedztwo skupia się na wypoczynku wśród panującej zieleni (Staw Królewiecki, Park Stabłowicki, Rędziński, Królewiecki, Las Rędziński, Pilczycki).

Mieszkanie doskonale sprawdzi się również jako inwestycja ze stałą, wysoką stopą zwrotu.

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.