Maślice - ogródek, garderoba, po remoncie

Mieszkanie na sprzedaż
515 000 PLN, Pow. 62,10 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
62,10 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Wrocław Maślice
Rok budowy:
2011
Piętro:
0 na 4
Numer oferty:
809632
Cena za m2:
8293.08 PLN
Sylwia
570 08 40 40

Dzień dobry,

przedstawiam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu Maslice. Mieszkanie po remoncie składa się
- salonu z aneksem kuchennym o pow, 32,3 m2, z którego mamy bezpośrednie wyjscie na ogródek o pow. 21 m2
- dwóch sypialni o pow. 8,8 m2 oraz 9,3 m2
- garderoby o pow. 3,89 m2
- łazienki z wc o pow. 6,4 m2

Pełne wyposażenie - sprzęt agd, nowoczesne meble. Do aranżacji tylko jeden pokój.

Wyjątkowy ogród z miejscem na wypoczynek i małą szklarnią - wspaniałe miejsce na relaks w ciepłe dni. W ogródku znajduje się szklarnia, w której można zasadzić własne owoce lub warzywa. W wyposażenie wlicza się miejsce wypoczynkowe oraz parasol.

Garderoba z szafami pod zabudowę - idealne miejsce do przechowywania ubrań lub innych potrzebnych rzeczy. Posiada drzwi oraz znajdują się tam dwie pojemne szafy.

Wykończone pod klucz - z dbałością o najmniejszy szczegół. Nikt w nim jeszcze nie mieszkał po remoncie i zaraz po wejściu można poczuć zapach świeżości.

Mieszkanie znajduje się w ładnym zadbanym bloku z 2011 roku, na zamkniętym osiedlu. Osiedle jest zadbane i bezpieczne. Bezpieczeństwo zapewnia też założony w mieszkaniu wideodomofon.
Czynsz 540 zł
Możliwość wykupu miejsc postojowych za 20.000 zł.

Bardzo dobra lokalizacja - w pobliżu Npark, sklep spożywczy, szkoła, trasy spacerowe wzdłuż Odry.

Zapraszam na prezentację

Sylwia 
570 08 40 40
Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail