Z ogródkiem i miejscem parkingowym na Maślicach!

Mieszkanie na sprzedaż
559 000 PLN, Pow. 76,27 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
76,27 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Wrocław Maślice , Gryczana
Rok budowy:
2022
Piętro:
0 na 1
Numer oferty:
629334
Cena za m2:
7329.23 PLN
Mateusz  797 231 735
"Apartament Nieruchomości"

Dzień Dobry!

Mam do zaoferowania Państwu słoneczne 4 pokojowe mieszkanie z własnym ogródkiem na Maślicach w dzielnicy Fabryczna. W okolicy liczne sklepy, szkoły, przedszkola, apteki, przychodnie oraz kawiarnie i restauracje. Dla osób lubiących aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu w okolicy liczne parki oraz tereny zielone w tym Park Pilczycki, Las Kuźnicki oraz Kąpielisko Glinianki.

Bardzo dobra lokalizacja nieruchomości. Bezpośredni dojazd komunikacją miejską do takich miejsc jak: Rynek, Galeria Handlowa Magnolia Park, Stadion Wrocław oraz Dworzec PKP "Wrocław Mikołajów". Dla zmotoryzowanych wygodny wyjazd z Wrocławia w stronę Autostradowej Obwodnicy Wrocławia A8.

Nieruchomość w stanie deweloperskim. Mieszkanie według planu składa się z:
Parter:
-salon o powierzchni odpowiednio 22,80mkw,
-kuchnia o powierzchni odpowiednio 7,32mkw,
-toaleta o powierzchni odpowiednio 1,45mkw,
-ogródek o powierzchni odpowiednio 38,38mkw.
Piętro:
-trzy pokoje o powierzchni odpowiednio 8,82mkw, 8,21mkw oraz 7,49mkw,
-łazienka o powierzchni odpowiednio 4,68mkw.

Dla osób posiadających samochód bezpośrednio przed mieszkaniem miejsce parkingowe naziemne.

Mieszkanie w stanie deweloperskim do własnego wykończenia i umeblowania. Mieszkanie oddane do użytku w IV kwartale 2022 roku.

Serdecznie polecam i zapraszam Państwa na prezentacje!

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail