76m2 dwa balkony piwnica cudowne widoki Estońska

Mieszkanie na sprzedaż
547 999 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 76 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 4
  • Lokalizacja : Wrocław Muchobór Mały , Estońska
  • Rok budowy : 1981
  • Piętro: 11 na 11
  • Numer oferty : 539729
  • Cena za m2 : 7210.51 PLN

Michał 570 325 050

Do sprzedaży przestronne mieszkanie własnościowe (z księgą wieczystą) usytuowane na ostatnim piętrze 11-piętrowego budynku, zlokalizowanego przy ul. Estońskiej na Muchoborze Małym we Wrocławiu. 

Mieszkanie składa się z:
- przedpokoju 7,1 m2 z wyjściem na loggię 2,4 m2
- drugiego przedpokoju 2 m2 z wejściem do łazienki 2,8 m2
- pokoju 9,1 m2 z wyjściem na loggię 2,4 m2
- pokoju 12 m2
- pokoju 24,1 m2
- pokoju 13,7 m2 z otwartą na niego kuchnią 5 m2
- do mieszkania przynależy piwnica ok 2 m2

Mieszkanie bardzo jasne, odizolowane od innych (tylko jeden bezpośredni sąsiad), okna i loggie z 3 stron mieszkania, a wnętrza urządzone w jasnych kolorach. Jest też bardzo ciche, winda słabo słyszalna, po zamknięciu okien nie słychać ruchu ulicznego. Z okien i loggii rozpościera się panorama całego Wrocławia i widok na Ślężę, można też oglądać spektakularne wschody i zachody słońca. W mieszkaniu są wymienione podłogi, drzwi i okna. W przedpokoju są przestronne szafy na wymiar. Pod budynkiem jest mnóstwo ogólnodostępnych miejsc parkingowych.

W bezpośredniej bliskości budynku znajdują się centra handlowe: Hala Strzegomska, Żabka, apteki, przychodnia, fryzjer, plac zabaw, siłownia, kościół. W pobliżu Biedronka, Lidl i wiele innych sklepów, szkoły i przedszkola. Blisko przystanek autobusowy MPK. Planowane jest dociągnięcie linii tramwajowej. Do pobliskiego Wrocławskiego Parku Technologicznego zaledwie 10 minut drogi piechotą. Ok 1 kilometra do centrum handlowego Factory (Wrocław Fashion Outlet, Leroy Merlin, Castorama, Carrefour, Media Expert, Empik itp.). W pobliżu są też ogródki działkowe i parki. Łatwa droga do Autostradowej Obwodnicy Wrocławia i Lotniska im. Mikołaja Kopernika. 

Nieruchomość doskonale sprawdzi się również jako inwestycja ze stałą, wysoką stopą zwrotu.

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.