Piękne 68m2 balkon 2kom lok garaż podz Graniczna

Mieszkanie na sprzedaż
650 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 67,83 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 3
  • Lokalizacja : Wrocław Muchobór Wielki , Graniczna
  • Rok budowy : 2014
  • Piętro: 4 na 4
  • Numer oferty : 315083
  • Cena za m2 : 9582.78 PLN

Michał 570 325 050

Do sprzedaży zadbane, urządzone z dbałością o detale mieszkanie usytuowane na czwartym, ostatnim piętrze bloku zlokalizowanego przy ul. Granicznej.

Pomieszczenia:
- przedpokój 11,09 m2
- salon z aneksem kuchennym 27,39 m2 z wyjściem na
- balkon 6,1 m2 (brak możliwości zaglądania przez sąsiadów do środka)
- sypialnia I 10,85 m2
- łazienka 5,28 m2
- sypialnia II 13,22 m2
- do mieszkania przynależą dwie komórki lokatorskie (4.33 m2 i 1.59 m2 + przedsionek), znajdujące się na tym samym piętrze co mieszkanie, które są tylko do własnego użytku a jedna ze ścian salonu to ta sama ściana co komórki
- miejsce postojowe skrajne w garażu podziemnym 12,5 m2

Mieszkanie jest ciche i ciepłe oraz w pełni urządzone. Nie wymaga dodatkowego nakładu finansowego. Widok z balkonu rozpościera się na plac zabaw oraz pięknie oświetlony i ubrany w przyrodę dziedziniec. Budynek wyposażony jest w windę z bezpośrednim połączeniem do garażu podziemnego.

Osiedle jest zadbane, przyjazne rodzinom i znajduje się przy samym Factory (Wrocław Fashion Outlet) jednak lokal położony jest na samym końcu kompleksu czyli z dala od zgiełku i spalin. Lokalizacja jest świetnie skomunikowana z centrum i najważniejszymi destynacjami miasta. Przystanki autobusowe 106, 206 oraz 107, 119, 132, 319 i linie nocne 241 i 247 są w odległości ok 600- 750 m od klatki. W okolicy znajduje się szkoła, przedszkole, żłobek, przychodnia, apteka, lokale gastronomiczne i usługowe, sklepy odzieżowe i budowlane (Castorama, Leroy Merlin), ogromny Park Tysiąclecia z siłownią na świeżym powietrzu i trasami rekreacyjnymi i ścieżkami rowerowymi oraz sklepy spożywcze (Biedronka, Carrefour, Żabka).

Nieruchomość sprawdzi się również jako inwestycja gwarantująca stałą, wysoką stopę zwrotu.

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.