Wrocław, Stanisława Kunickiego

Mieszkanie na sprzedaż
209 000 PLN, Pow. 27,94 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
27,94 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Wrocław Muchobór Wielki , Stanisława Kunickiego
Piętro:
1 na 1
Numer oferty:
265516
Cena za m2:
7 480 PLN
Anetta 696909401

Polecam 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 27,94 m2  niedaleko Factory.
Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze zabytkowej kamienicy.
Ogrzewanie jak i ciepła woda za pomocą energii elektrycznej.
Dzięki temu, że w mieszkaniu pozostał jeszcze stary piec na drewno/węgiel banalnie łatwo możemy uzyskać dotację z "Kawki" - 15.000 zł na jego wymianę na bardziej ekologiczne źródło ciepła.
Mieszkanie dobrze utrzymane, gotowe do zamieszkania od zaraz. Nie wymaga nakładów finansowych.
Bardzo dobra inwestycja.
Do mieszkania ponadto przynależy duża komórka o powierzchni 9,74 m2, w której zmieści się nawet mniejszy samochód oraz piwnica.
Zapraszam na prezentację.


Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail