4 pokoje z ogródkiem na Muchoborze Wielkim!

Mieszkanie na sprzedaż
561 342 PLN, Pow. 73,27 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
73,27 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Wrocław Muchobór Wielki , Jurija Gagarina
Piętro:
0 na 2
Numer oferty:
472146
Cena za m2:
7661.28 PLN
Mateusz  797 231 735
"Apartament Nieruchomości"

Witam!

Mam do zaoferowania Państwu 4 pokojowe mieszkanie z ogródkiem na Muchoborze Wielkim w dzielnicy Fabryczna. W okolicy liczne sklepy, szkoły, przedszkola, galerie handlowe, apteki, przychodnie oraz kawiarnie i restauracje. Dla osób lubiących aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu w okolicy liczne parki oraz tereny zielone w tym Park Tysiąclecia.

Bardzo dobra lokalizacja nieruchomości. Bezpośredni dojazd komunikacją miejską do takich miejsc jak: Rynek, Wrocław Fashion Outlet, Magnolia Park, Stadion Wrocław oraz Dworzec PKP "Wrocław Mikołajów". Dla zmotoryzowanych bardzo szybki i wygodny wyjazd z Wrocławia w stronę Autostradowej Obwodnicy Wrocławia A8.

Nieruchomość w stanie deweloperskim. Mieszkanie według planu składa się z:
-pokoju z aneksem kuchennym o powierzchni odpowiednio 24,56mkw,
-trzech pokoi o powierzchni odpowiednio 10,28mkw, 9,39mkw oraz 9,38mkw,
-łazienki o powierzchni odpowiednio 6,04mkw,
-do mieszkania przynależy ogródek o powierzchni odpowiednio 16,62mkw.

W inwestycji będą dostępne miejsca postojowe naziemne i podziemne. 

Kwota za MIEJSCA POSTOJOWE:
- miejsce garażowe pojedyncze: 25.000 zł
- miejsce garażowe pojedyncze szerokie: 28.000 zł
- miejsce garażowe podwójne zależne: 35.000 zł
- komórki lokatorskie: 12.500 zł.

Nieruchomość w stanie deweloperskim do własnego wykończenia oraz umeblowania. Mieszkanie oddane do użytku w III kwartale 2021 roku.

Serdecznie polecam i zapraszam Państwa na prezentacje!


Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail