2 balkony / 76m2 pow. użytkowej / Nowy Dwór

Mieszkanie na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 63,30 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 3
  • Lokalizacja : Wrocław Nowy Dwór
  • Piętro: 2 na 15
  • Numer oferty : 265041
  • Cena za m2 : 7266.98 PLN

Sylwia
570 08 40 40

Polecam na sprzedaż rozkładowe mieszkanie na Nowym Dworze, o powierzchni 63,3 m2. Rzeczywista powierzchnia użytkowa (z balkonami) to ok 95m2:
Mieszkanie składa się z:
- kuchni o pow. 11.4 m2
- salonu o pow. 17,10m2
- sypialni o pow. 13,4 m2
- sypialni o pow. 10.2 m2
- przedpokoju o pow. 10.6 m2
- łazienki  o pow.3.20 m2
- wc o pow. 1.40 m2
- przedpokoju wspólnego z sąsiadami (wydzielonego z korytarza) o pow. 10.67 m2
- dwa balkony o pow. 10,8 m2 i 12.6 m2
- piwnicy o po. 2 m2

Mieszkanie jest świeżo odmalowane i odświeżone. W 2012 w mieszkaniu był przeprowadzony remont: wymiana instalacji elektrycznej na miedź (RCD), instalacji wodno-kanalizacyjnej w łazience i toalecie, w tych dwóch ostatnich pomieszczeniach także gładzie, płytki ścienne i podłogowe, biała armatura.
W pokojach i korytarzu klepka parkietowa. W przedpokoju bardzo pojemna szafa w zabudowie (długość 380 cm, szerokość 60 cm), z funkcjonalnie podzieloną przestrzenią na półki, wieszaki, koszyki, część gospodarczą i na obuwie.
W kuchni zostają meble i sprzęty agd (bez lodówki), pozostałe wyposażenie pokoi do uzgodnienia.

Mieszkanie jest słoneczne - poranne światło w dużym pokoju obok wejścia jest od samego rana, potem od godz. 12-13 drugie okno (w tym balkonowe) rozświetlają ten pokój aż do zachodu słońca. Kuchnia i pozostałe dwa pokoje są bardzo jasne i przytulne. To ważne dla osób, które lubią dzienne światło.

Pełen rozkład, dwa duże balkony i dwa ciągi wodno-kanalizacyjne dają duże możliwości zaaranżowania tego mieszkania wedle własnych wymagań. Mieszkanie posiada dwa duże zadaszone balkony (10,8m2 oraz 12,6m2), długość 5,5m i 5,3m. Na balkonach można postawić ogrodowe meble (stół, krzesła, szafki) i korzystać, gdy pogoda sprzyja (5-6 miesięcy w roku). Balkony doskonale zdają egzamin jako dodatkowe miejsce do pracy lub rozrywki, nie tylko w czasach pandemii.

Do mieszkania z głównego korytarza prowadzi wspólny z sąsiadami korytarz (10,6 m2) zamykany na klucz. Jest też mała komórka piwniczna (2 m2) w półkami, która pozwalają na efektywne wykorzystanie przestrzeni.
Korytarz jest wynajmowany od spółdzielni na mocy umowy, jego zamykanie - sposób i wykonanie drzwi - uzgodnione z zarządcą, z niezbędnymi atestami p/poż.

W bezpośrednim sąsiedztwie Lidl, nieco dalej Biedronka. Osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane, przystanki dla autobusów kursujących do większości miejsc w mieście 5 min od mieszkania. W budowie jest nowoczesna linia tramwajowa i buspasy. Jest także stacja kolejowa Wrocław Nowy Dwór na trasie Wrocław-Legnica.

Niedaleko mieszkania Dom Kultury Wrocław Zachód (z atrakcyjną ofertą kulturalną dla dzieci, młodzieży i dorosłych), biblioteka miejska, kościół katolicki, Rossmann, Pepco, Polo, Netto, Społem. Na osiedlu znajduje się żłobek, dwa przedszkola, szkoła podstawowa, szkoła integracyjna oraz liceum, lokale usługowe, gastronomiczne, dwa duże obiekty sportowe z basenami. 15 minut piechotą z osiedla Wrocław Fashion Outlet - centrum sklepów odzieżowych, wyposażenia wnętrz, itp. oraz Castorama, Leroy Merlin, Carrefour, Empik, CCC, itp. Niedaleko ogródki działkowe, Park Tysiąclecia z infrastrukturą sportową nad rzeką Ślęzą, pomiędzy Parkiem a działkami dobrze utrzymany, rozległy i bezpieczny teren rekreacyjno-wypoczynkowy.

Zapraszam na prezentację!
Sylwia
570 08 40 40

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.