Okolice Parku Tysiaclecia/2.pok/balkon/piwnica

Mieszkanie na sprzedaż
375 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 48,80 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 2
  • Lokalizacja : Wrocław Nowy Dwór
  • Piętro: 4 na 8
  • Numer oferty : 619072
  • Cena za m2 : 7684.43 PLN

Dorota tel:533 620 660

Proponuje sprzedaż mieszkania własnościowego o powierzchni 48,80 m² we Wrocławiu na osiedlu Nowy Dwór w pobliżu Parku Tysiąclecia. Mieszkanie znajduje się na czwartym pietrze w 8-piętrowym budynku po termomodernizacji.  Przy bloku znajdują się tereny rekreacyjne z siłownią i placem zabaw. Dla lubiących aktywnie spędzać wolny czas, wiele tras rowerowych prowadzących do Parku Tysiąclecia ,kryte baseny, korty tenisowe . Blisko szkoła podstawowa  liceum, poczta, kościół. Przy bloku znajduje się kilka dużych parkingów gwarantujących miejsce o każdej porze. Bardzo dobra komunikacja miejska, blisko pętla autobusowa.

W skład mieszkania wchodzą :
- pokój 20m kw
- pokój 10m kw
- widna kuchnia 10m kw
- łazienka 5m kw
- przedpokój 3,8m kw z 3 szafami wnękowymi
- do mieszkania przynależy piwnica

Mieszkanie jednostronne, ciche, jasne, z oknami wychodzącymi na południowy-zachód,
Dla mieszkańców udostępnione są: dwie rowerownie (na parterze i w piwnicy) oraz suszarnia.
Spółdzielcze własnościowe.
Miesięczne koszty utrzymania ok. 600 zł (w tym gaz ryczałt za osobę 6 zł, ogrzewanie, zaliczka na wodę, utrzymanie części wspólnych, koszty remontowe, śmieci)

Świetnie nadaje się do zamieszkania dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem.
Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.