Idealne pod inwestycję - 0% prowizji

Mieszkanie na sprzedaż
210 216 PLN , Pow. 24,67 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
24,67 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
1
Lokalizacja:
Wrocław Nowy Dwór , Jaworska
Piętro:
0 na 13
Numer oferty:
888607
Cena za m2:
8 521 PLN
Dorota tel:533 620 660

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkań stworzonych z myślą głównie o tych, którzy chcą żyć w mieście - blisko uczelni, pracy, miejsc rozrywki i kultury. Nie potrzebują dużych metraży, bo wiele funkcji takich jak pralnia czy przestrzeń do pracy mogą współdzielić z innymi mieszkańcami budynku.

Wiele możliwości w jednym miejscu: wypożyczalnia samochodów elektrycznych, restauracje, kawiarnie, siłownia czy coworking. Współdzielenie niektórych funkcji daje mieszkańcom większą przestrzeń do życia.

B URBAN to 13-kondygnacyjny budynek z lokalami pod wynajem w biznesowym centrum Wrocławia przy ul. Jaworskiej 4, zaprojektowany z myślą o inwestorach planujących zakup nieruchomości w celu zabezpieczenia kapitału oraz uzyskania wysokiej stopy zwrotu z najmu. W obiekcie rozplanowano 13-kondygnacyjny B URBAN to 419 kawalerek w metrażach od 25 m2 do 29 m2 oraz 33 lokale 2 pokojowe od 35 m2 do 38 m2. Układ i rozmiar wnętrz oraz standard wykończenia jest precyzyjnie zaplanowany pod kątem kalkulacji kosztowej oraz na podstawie analizy przeprowadzonych badań preferencji przyszłych najemców.

Lokalizacja Inwestycji to efekt wielomiesięcznych analiz rynku najmu w najbliższej okolicy. 35 000 miejsc pracy oraz 10 000 studentów, wyposażone w sprzęt AGD. Każdy lokal z oddzielną księgą wieczystą pozwala na elastyczność w obrocie lokalem, a także uzyskania finasowania bankowego na jego zakup. a także 7 nowych biurowych inwestycji w najbliższej okolicy świadczy o wielkim potencjale i bezpieczeństwie przyszłego inwestora. Nasi Inwestorzy nie muszą się martwić wykończeniem lokalu, które jest wystarczające do wprowadzenia najemcy zaraz po odbiorze kluczy. Lokale będą wykończone, całkowicie umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD. Każdy lokal z oddzielną księgą wieczystą pozwala na elastyczność w obrocie lokalem, a także uzyskania finasowania bankowego na jego zakup.

ZALETY OFERTY 

ATRAKCYJNA
Lokalizacja
Możliwość zwrotu Vat
Idealne powierzchnie i rozkłady
Amortyzacja lokalu - 2,5% w skali roku
Wzrost wartości nieruchomości w czasie
Wysoka szacowana rentowność najmu


ELASTYCZNA
Formy płatności - transze lub 10/90
Lokal na własne cele mieszkaniowe
Samodzielny wynajem - maksymalizacja zysków


BEZPIECZNA
Każdy lokal z oddzielną księgą wieczystą
Ochrona kapitału przed inflacją
Połączone siły doświadczonych partnerów: INWESTGRUPY- Deweloper
Atlas Ward - Generalny Wykonawca
Inwestycja finansowana przez Alior Bank S.A.


WYGODNA
Lokale wykończone pod klucz
Możliwość powierzenia najmu i zarządzania profesjonalnemu operatorowi

Dostępne mieszkania od 24,16 m2 w cenie 210 216 zł do 27.16 w cenie 251 230.
Przewidywany termin oddania III kwartał 2021 roku.

Zapraszam do kontaktu i na prezentację
Dorota tel:533 620 660Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz, co w związku ze współpracą, zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zapraszamy na stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 1000 ofert nieruchomości!
Nieprawidłowy adres E-mail