BEZ % I PCC ! 3 POKOJE DUŻY BALKON DEWELOPERSKIE !

Mieszkanie na sprzedaż
570 100 PLN, Pow. 62,81 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
62,81 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Wrocław Pilczyce , Pilczycka
Rok budowy:
2021
Piętro:
4 na 4
Numer oferty:
993996
Cena za m2:
9076.58 PLN
☎ Michał 570 325 050

✅Dwie oddzielne sypialnie z salonem i aneksem kuchennym
✅Przestronny balkon
✅Solidny i sprawdzony deweloper
✅Bliskość terenów zielonych i tras rekreacyjnych

Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży urokliwego mieszkania 3 pokojowego z aneksem kuchennym i balkonem w świetnie skomunikowanej lokalizacji.

POSIADAMY W OFERCIE MIESZKANIA O POWIERZCHNIACH OD 29,92 m2 DO 85,51 m2 !!!

- Natura za oknem
- Liczne tereny rekreacyjne w najbliższej okolicy
- Kameralny charakter projektu
- Zielone patio i ogrodzony teren inwestycji
- Nowoczesna zabudowa w okolicy
- Wygodne połączenie z centrum miasta
- Duże, wygodne balkony z klinkierowym wykończeniem
- Podziemny parking i naziemne miejsca postojowe

Inwestycja mieszkaniowa Le Vert swoja nazwę wzięła od otaczających ją, licznych terenów zielonych. Atrakcyjna architektura budynku oraz przyjazne, kameralne otoczenie sprawiają, że zarówno single, młode pary, jak i rodziny z dziećmi będą to miejsce nazywać swoim domem przez wiele, wiele lat.

Le Vert to kameralny, 4-piętrowy budynek zaprojektowany na rzucie dwóch przenikających się prostokątów i usytuowany na niewielkim wzniesieniu. Kameralna skala architektury oraz ciepła kolorystyka elewacji to nawiązanie do sąsiadującej zabudowy.

Metraże lokali zaczynają się już od 29 m² , a kończą na 85 m² . Są to zarówno funkcjonale kawalerki, mieszkania 2- i 3-pokojowe oraz wygodne 4 pokoje. Do mieszkań na parterze przynależeć będą przestronne ogrody, a do pozostałych mieszkań tarasy narożne oraz balkony.


Jeśli jesteś zainteresowany, zadzwoń! ☎ 570-325-050
Bez prowizji ! Bez podatku PCC 2% ! Bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu !

Przypominam, że zakup na rynku pierwotnym jest zwolniony z podatku PCC 2% oraz z prowizji dla biura.
Oferujemy pełne wsparcie przy bezpiecznej finalizacji zakupu oraz pomożemy w uzyskaniu najlepszej oferty kredytowej.

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail