3 pokoje 10 minut od Placu Grunwaldzkiego

Mieszkanie na sprzedaż
499 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 67 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 3
  • Lokalizacja : Wrocław Plac Grunwaldzki
  • Piętro: 6 na 7
  • Numer oferty : 625819
  • Cena za m2 : 7447.76 PLN

Sylwia
570 04 40 40

Dzień dobry,
polecam na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w doskonałej lokalizacji - zaledwie 10 minut spacerem od placu Grunwaldzkiego.
Mieszkanie składa się z:
- Dużego pokoju z balkonem z aneksem kuchennym
- dwóch niezależnych sypialni
- oddzielnej łazienki i toalety
Istnieje możliwość zamknięcia aneksu uzyskując oddzielny pokój i kuchnię z oknem. Do mieszkania przynależy także piwnica.

Mieszkanie jasne, balkon od południowej strony. Czynsz ok. 670 zł (z dużymi zaliczkami na ogrzewanie i wodę) + prąd. Mieszkanie w pełnej własności z księgą wieczystą bez obciążeń.
W bliskim otoczeniu rozbudowana infrastruktura - dookoła liczne placówki edukacyjne, sklepy, punkty usługowe, galeria handlowa, blisko Park Tołpy i Ogród Botaniczny. W odległości 100 m skrzyżowanie Sienkiewicza/Wyszyńskiego z doskonałymi połączeniami komunikacji miejskiej - dojazd do Placu Grunwaldzkiego zajmuje 7 minut (10 minut pieszo), ok.12 minut zajmuje dojazd do Rynku, w 5 minut dojdziemy do Ostrowa Tumskiego i Katedry.

Ze względu na położenie doskonała inwestycja pod wynajem. Bliskie sąsiedztwo Placu Grunwaldzkiego z licznymi uczelniami, 7 minut pieszo do Wydziału Architektury, 10 minut pieszo do Niepublicznej Wyższej Szkoły Medycznej. W zależności od wyposażenia wynajem dla 3-5 osób.

Zapraszam na prezentację!
Sylwia
570 08 40 40

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.