2pok-rozkład/piwnica/rowerownia/miejsca postojowe

lokalizacja: Wrocław, Piastowska

510 000 PLN

10 155 PLN / m2

Opis nieruchomości

Dorota tel.: 533 620 660
OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS W BIURZE!!!

Proponuję sprzedaż dwupokojowego rozkładowego mieszkania umiejscowionego na wysokim parterze w 4 piętrowej kamienicy położonej w centrum Wrocławia tuż przy Placu Grunwaldzkim w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji.
Okolica świetnie skomunikowana z każdą częścią miasta. W najbliższej okolicy znajdują się sklepy, restauracje, szkoły i przedszkola oraz większość wrocławskich uczelni wyższych tj.: Uniwersytet Medyczny, Przyrodniczy, Politechnika Wrocławska
Nieruchomość otoczona dużą ilością terenów rekreacyjnych wzdłuż Odry oraz terenów zielonych tj.: Park Szczytnicki, Ogród botaniczny, Zoo. Do Wrocławskiego Rynku jest zaledwie 2,5 km.

W skład mieszkania wchodzi :
- salon o pow.17,34m2
- sypialnia o pow.14m2
- kuchnia o pow. 7,56m2
- łazienka o pow.5,40m2
- przedpokój o pow.5,92m2
Do mieszkanie przynależy piwnica o pow. 4m2
Wspólna rowerownia.
Miejsca parkingowe ogólnodostępne na podwórku. przed kamienicą,

Opłaty miesięczne 400zł. w tym zaliczki na wodę, fundusz remontowy, wywóz nieczystości.
Gaz miesięczny koszt 35zł., prąd około 100-150zł.
Ogrzewanie własne drewnem oraz grzejnikami elektrycznymi (licznik dwutaryfowy).
Pełna własność z KW.
Zapraszam do kontaktu  na prezentację.
Dorota tel: 533 620 660

Ogrzewanie 

Mieszkanie świetnie

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

DOROTA KOŁT
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.