Przytulne-jasne 2-pokoje/balkon/piwnica/

Mieszkanie na sprzedaż
330 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 34 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 2
  • Lokalizacja : Wrocław Popowice , Wejherowska
  • Rok budowy : 1986
  • Piętro: 4 na 10
  • Numer oferty : 241493
  • Cena za m2 : 9705.88 PLN

Dorota tel:533 620 660

Proponuję sprzedaż dwupokojowego mieszkania znajdującego się na 4 piętrze w 10 piętrowym świeżo wyremontowanym bloku z lat 80 tych.Nieruchomość umiejscowiona w zielonej okolicy, Popowice to prężnie rozwinięta dzielnica Wrocławia.Miejsce świetnie skomunikowane z całym miastem, przystanki autobusowe i tramwajowe, bezpośredni wyjazd na Obwodnicę oraz Krajową Drogę 5.Niewątpliwą zaletą tego mieszkania jest także bliskość wszelkiego rodzaju punktów usługowych, Centrum Handlowych Astra, Magnolia Park.W najbliższej okolicy przedszkola, szkoły, fitness, kino itp.a .dla miłośników przyrody Park Popowicki , Park Zachodni oraz tereny rekreacyjne nad Odrą.To idealne połączenie wszystkich możliwości jakie płyną z mieszkania w mieście.Rewelacyjny dojazd do centrum Wrocławia (10 min drogi).

W skład mieszkania wchodzą:
- pokój dzienny z wejściem do kuchni,
- sypialnia z wejściem na słoneczną, zadrzewioną, cichą z poczuciem przestrzeni loggię,
- łazienka,
- przedpokój,
- do mieszkania przynależy komórka lokatorska,

Niskie koszty utrzymania 270 zł. miesięcznie z funduszem remontowym +media.
Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z KW.

Zapraszam na prezentację.
Dorota tel: 533 620 660

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.