57m2 ogromny balkon klima szlaban Horbaczewskiego

Mieszkanie na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 57,22 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 2
  • Lokalizacja : Wrocław Popowice , Eugeniusza Horbaczewskiego
  • Piętro: 3 na 11
  • Numer oferty : 295587
  • Cena za m2 : 7 600 PLN

Michał 570 325 050

Do sprzedaży ustawne, zadbane mieszkanie o powierzchni 57,22m2 usytuowane na 3 piętrze w 11 piętrowym bloku z 2000 r zlokalizowanego przy ul. Horbaczewskiego na Gądowie Małym.

W skład mieszkania wchodzą:
- salon z półotwartą kuchnią i wyjściem na duży taras
- pokój
- łazienka z wanną, prysznicem i WC
- przedpokój
- do mieszkania przynależy piwnica.

Nieruchomość mieści się na 3 piętrze (według aktu notarialnego) jednak faktycznie jest to piąta kondygnacja, gdyż poziom -1 to wyjście z budynku, 0 to lokale usługowe i gastronomiczne a dopiero później zaczynają się piętra mieszkalne. W bloku znajdują się dwie windy a całe osiedle zamknięte jest szlabanem dzięki czemu mieszkańcy bloku mogą parkować pojazdy be obawy o dostępność miejsca postojowego.

Mieszkanie przynależy do Spółdzielni mieszkaniowej Piast. Czynsz wynosi około 650 zł/ m-c w jego skład wchodzą zaliczka na poczet wody ciepłej i zimnej, ogrzewanie oraz części wspólne, fundusze remontowe, sprzątanie, śmieci. W mieszkaniu nie ma instalacji gazowej. Dodatkowo płatny jest prąd wg wskazań licznika (przy intensywnym korzystaniu z klimatyzacji zarówno w lecie jak i zimie około 150 zł/m-c całość) Na kaloryferach podzielniki ciepła.

Atuty mieszkania:
- Klimatyzacja założona w 2019 roku
- Kuchnia w zabudowie ze sprzętem typu: zmywarka, płyta grzewcza, mikrofala, piekarnik + miejsce do zabudowy pralki.
- w łazience - szafki, półki
- w przedpokoju znajdują się w dwie pojemne szafy w zabudowie
- w salonie meblościanka na ścianie i barek jako oddzielenie od kuchni
- długi na 12m balkon
- do mieszkania podciągnięte jest łącze światłowodowe oraz skrętka.

Lokalizacja zapewnia doskonałą komunikację ze wszystkimi najważniejszymi punktami i uczelniami we Wrocławiu. W pobliżu obiekty sportowe, Park Zachodni, centra handlowe (Magnolia, Astra), przychodnia lekarska, szkoła podstawowa, przedszkole, żłobki, kościół, lokale usługowe i gastronomiczne oraz Stadion Miejski gdzie nie tylko można zaznać sportowych wrażeń ale i organizowane festiwale (Foodtrucków, Piwa) czy targi (pracy, ślubne, mieszkaniowe). W niedalekim sąsiedztwie kompleks biurowy Bussines Garden przy Legnickiej; Nokia; IBM, Wrocławski Park Technologiczny. Do przystanku autobusowego i linii tramwajowej ok 400m a do stacji kolejowej Wrocław Kuźniki ok 450m. Do centrum dostać się można w kilkanaście minut.

Mieszkanie doskonale sprawdzi się jako inwestycja gwarantująca stałą, wysoką stopę zwrotu.

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.