2 pokoje w pełnym rozkładzie na Różance!

Mieszkanie na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 41,60 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 2
  • Lokalizacja : Wrocław Różanka , Zaułek Rogoziński
  • Rok budowy : 1987
  • Piętro: 10 na 11
  • Numer oferty : 254053
  • Cena za m2 : 8870.19 PLN

Mateusz 504 268 499
"Apartament Nieruchomości"

Servus!

Mam do zaoferowania Państwu w pełni rozkładowe mieszkanie na Różance w dzielnicy Psie Pole. W okolicy liczne sklepy, szkoły, przedszkola, galerie handlowe, apteki, przychodnie oraz kawiarnie i restauracje. Dla osób lubiących aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu w okolicy liczne parki oraz tereny zielone w tym Park Marii Dąbrowskiej.


Bardzo dobra lokalizacja nieruchomości. Bezpośredni dojazd komunikacją miejską do takich miejsc jak: Rynek, Galeria Dominikańska, Dworzec Autobusowy oraz Dworzec PKP "Wrocław Główny".

Mieszkanie w pełnym rozkładzie. Nieruchomość składa się z:
-dwóch oddzielnych pokoi,
-w pełni wyposażonej w sprzęt AGD kuchni,
-w pełni umeblowanej łazienki z osobną toaletą,
-do mieszkania przynależy również piwnica.

Dla osób posiadających samochód zapewnione jest miejsce parkingowe przed budynkiem.

Nieruchomość w bardzo dobrym standardzie. Mieszkanie w pełni umeblowane oraz wyposażone w sprzęt RTV oraz AGD. Na wyposażeniu kuchni znajduje się lodówka, zmywarka, piekarnik oraz meble w zabudowie kuchennej. Natomiast na wyposażeniu łazienki znajduje się wanna, pralka oraz umywalka z dużym lustrem.

Wystawa okien: północny-zachód, południowy-zachód.

Czynsz wynosi 463 złotych + prąd  według zużycia.

Mieszkanie gotowe do zamieszkania bez konieczności ponoszenia nakładów finansowych.

Serdecznie polecam i zapraszam Państwa na prezentacje!


Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.