2 pokoje z balkonem w Śródmieściu!

Mieszkanie na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 46,65 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 2
  • Lokalizacja : Wrocław Śródmieście , Henryka Pobożnego
  • Rok budowy : 2016
  • Piętro: 4 na 5
  • Numer oferty : 268028
  • Cena za m2 : 9967.85 PLN

Mateusz 504 268 499
"Apartament Nieruchomości"

Dzień Dobry!

Mam do zaoferowania Państwu słoneczne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem parkingowym w dzielnicy Śródmieście. W okolicy liczne sklepy, szkoły, przedszkola, uczelnie wyższe, galerie handlowe, apteki, przychodnie oraz kawiarnie i restauracje. Dla osób lubiących aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu w okolicy liczne parki oraz tereny zielone w tym tereny rekreacyjne wzdłuż Odry i Wyspy Słodowej.

Świetna lokalizacja nieruchomości. Ścisłe centrum Wrocławia. 2 minuty piechotą do takich miejsc jak: Rynek, Galeria Dominikańska, Hala Targowa czy Ostrów Tumski.

Nieruchomość składa się z:
-komfortowego salonu z wyjściem na balkon,
-sypialni,
-w pełni wyposażonej w sprzęt AGD otwartej kuchni,
-w pełni umeblowanej łazienki.

Dla osób posiadających samochód zapewnione jest miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Koszt miejsca parkingowego wynosi 30 000 złotych. Zakup miejsca parkingowego jest obligatoryjny. 

Nieruchomość w bardzo dobrym standardzie. Mieszkanie w pełni umeblowane oraz wyposażone w sprzęt RTV oraz AGD. Na wyposażeniu kuchni znajduje się lodówka, płyta indukcyjna, okap, piekarnik oraz meble w zabudowie kuchennej. Natomiast na wyposażeniu łazienki znajduje się kabina prysznicowa, pralka oraz umywalka z dużym lustrem.

Wystawa okien: południe.

Czynsz wynosi 450 złotych + prąd według zużycia.

Mieszkanie gotowe do zamieszkania lub wynajęcia od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek nakładów finansowych.

Serdecznie polecam i zapraszam Państwa na prezentacje!

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.