2 pokoje z balkonem Stabłowice

Mieszkanie na sprzedaż
333 500 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 46,77 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 2
  • Lokalizacja : Wrocław Stabłowice , Arbuzowa
  • Piętro: 3 na 3
  • Numer oferty : 338817
  • Cena za m2 : 7130.64 PLN

Izabela tel. 504268564 Nieruchomości Apartament

Pragnę przedstawić sprzedaż mieszkania nowego o powierzchni 46.77 m2 usytuowanego na trzecim piętrze 3- piętrowego budynku.
Lokal jest nowy, w stanie deweloperskim do wykończenia wedle uznania przez nowego właściciela, bardzo ustawny, funkcjonalny, jasny i słoneczny.
Wystawa okien na południe i zachód.
Mieszkanie jest zlokalizowane w nowej i dobrze skomunikowanej części Wrocławia Stabłowice.
Osiedle bezpieczne, bardzo ładnie zagospodarowane.
W pobliżu pełna infrastruktura, punkty usługowe, Lidl, Społem, Pepco, apteka, Żabka.
W okolicy znajduje się bardzo dużo terenów zielonych,powstaje również strefa sportu i rekreacji (boiska sportowe, siłownia na świeżym powietrzu).
Teren wokół budynków zostanie obsadzony niską zielenią płożącą. W sąsiedztwie budynków mieszkalnych zaprojektowano wydzielone ogródki przydomowe. Dla mieszkańców osiedla przewidziano starannie zaprojektowany ogólnodostępny teren zieleni urządzonej (park), uzupełniają go elementy małej architektury, ozdobne oświetlenie i plac zabaw.

Lokal składa się z:
- salonu z aneksem kuchennym 25,96 m2,
- pokoju 10,26 m2,
- łazienki: 4,26 m2 (posadzka pod prysznic bezbrodzikowy)
- przedpokoju: 4,78m2,
- balkonu: 5,68m2.
Przy budynku parking dla mieszkańców.
Możliwość wykupienia miejsca postojowego w parkingu podziemnym oraz komórki lokatorskiej za dodatkową opłatą:
- miejsce postojowe 18.000 zł
- komórka lokatorska 8.500 zł
Oddanie kluczy: styczeń/luty 2021
Czynsz: 3,5zł/m2

Zapraszam na prezentację Izabela
Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.