BEZ % I PCC! DWUPOZIOMOWE Z OGRODEM I BALKONEM!

Mieszkanie na sprzedaż
678 860 PLN , Pow. 104,44 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
104,44 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Wrocław Stabłowice , Główna
Rok budowy:
2021
Piętro:
1 na 2
Numer oferty:
686459
Cena za m2:
6 500 PLN
Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupoziomowego, 3-pokojowego mieszkania z antresolą, tarasem i balkonem w świetnie skomunikowanej lokalizacji.

✅2 osobne sypialnie, salon z aneksem i taras z antresolą
✅Dwupoziomowe 
✅Miejsce postojowe w cenie mieszkania
✅Bliskość terenów zielonych

Gotowe dwupoziomowe mieszkania w kameralnej zabudowie
Inwestycja Główna 45 składa się z czternastu budynków w zabudowie bliźniaczej, w ramach których wyodrębniliśmy 28 mieszkań z indywidualnymi wejściami.

Dla każdego z mieszkań przewidziane zostało miejsce postojowe na parkingu zlokalizowanym tuż przed inwestycją.

Do dyspozycji mieszkańców oddajemy miejsce rekreacji z altaną i ławkami, co z pewnością korzystnie wpłynie na nawiązywanie relacji sąsiedzkich.

Wielkim atutem inwestycji jest jej lokalizacja - łatwy dojazd zarówno do centrum miasta jak również węzła komunikacyjnego z AOW w sąsiedztwie Stadionu Miejskiego.


Jeśli jesteś zainteresowany, zadzwoń! ☎ 570-325-050
Bez prowizji ! Bez podatku PCC 2% ! Bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu !

☎ Michał Brzęczkowski 570 325 050
Nr licencji pośrednika: 27830

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz, co w związku ze współpracą, zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zapraszamy na stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 1000 ofert nieruchomości!Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.
Nieprawidłowy adres E-mail