DOSKONAŁA INWESTYCJA

Mieszkanie na sprzedaż
386 000 PLN, Pow. 43 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
43 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Wrocław Stare Miasto , Rybacka
Piętro:
8 na 10
Numer oferty:
179002
Cena za m2:
8 977 PLN
Anetta 696909401

Polecam sprzedaż dwupokojowe mieszkanie we Wrocławiu na cichym osiedlu. W Dzielnicy Stare Miasto.
Bardzo dobra inwestycja. Dwa pokoje i  oddzielna kuchnia .W przedpokoju duża przesuwna szafa. Kuchnia bez okna.
Mieszkanie czyste, zadbane, umeblowane. Idealne do wynajęcia bez  nakładów finansowych. Bardzo niskie koszty utrzymania ok 320 zł. Nowa winda, klatka po remoncie. Swobodna, bezpłatna możliwość parkowania. Do mieszkania przynależy piwnica. Doskonałe położenie 10 min spacerem do Rynku. Bardzo dobra komunikacja z całym Wrocławiem .W pobliżu liczne sklepy, punkty usługowe, Odra i rozległe tereny zielone.
Zapraszam na prezentacją.Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail