DOSKONAŁA LOKALIZACJA

Mieszkanie na sprzedaż
485 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 57,80 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 3
  • Lokalizacja : Wrocław Szczepin , Kruszwicka
  • Piętro: 0 na 4
  • Numer oferty : 722718
  • Cena za m2 : 8 391 PLN

Aneta 696909401

Tylko u nas w biurze, mieszkanie w najczęściej poszukiwanej lokalizacji.
Proponuję trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie z balkonem przy ulicy Kruszwickiej.
Idealny układ pomieszczeń dla rodziny lub pod inwestycję. Duża oddzielna kuchnia z oknem.
Salon oraz dwie sypialnie. Jedna z nich z wyjściem na balkon. Łazienka po kapitalnym remoncie łącznie z wszystkimi instalacjami, przedpokój z szafą w zabudowie. Mieszkanie wymaga odświeżenia. Na podłogach panele, na ścianach tapety, okna po wymianie .Możliwość pozostawienia części umeblowanie. Jako mieszkanie inwestycyjne nie wymaga nakładów. Finansowych - gotowe do wynajęcia. Bardzo niskie koszty utrzymania ok 450 zł. Do mieszkania przynależą dwie piwnice. Możliwość swobodnego parkowania. Ogromnym atrybutem jest lokalizacja!!!
Spacerem 10 min do Rynku. Dostępne od zaraz.
Zapraszam na prezentację

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.