2 pokoje z balkonem Akacjowy Zakątek!

Mieszkanie na sprzedaż
310 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 44,38 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 2
  • Lokalizacja : Wrocław Wojnów , Ubocze
  • Rok budowy : 2020
  • Piętro: 2 na 2
  • Numer oferty : 149311
  • Cena za m2 : 6985.13 PLN

Mateusz 504 268 499
"Apartament Nieruchomości"

Dzień Dobry!

Mam do zaoferowania Państwu 2 pokoje mieszkanie z balkonem w stanie deweloperskim w Wojnowie w dzielnicy Psie Pole. Okolica cicha i kameralna. Osiedle zagospodarowane w place zabaw, tereny zielone oraz siłownie pod chmurką. Dla osób lubiących aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu w okolicy liczne parki oraz tereny zielone w tym Las Strachociński. 

Bardzo dobra lokalizacja nieruchomości. Bezpośredni dojazd komunikacją miejską do takich miejsc jak: Plac Grunwaldzki, Galeria Dominikańska oraz Dworzec PKP "Wrocław Wojnów".

Nieruchomość składa się z:
-jednego oddzielnego pokoju pełniącego funkcje sypialni,
-drugiego pokoju pełniącego funkcje salonu z aneksem kuchennym,
-łazienki,
-do mieszkania przynależy również balkon.

Dla osób posiadających samochód wokół budynku znajduje się bardzo dużo ogólnodostępnych miejsc parkingowych.

Nieruchomość w stanie deweloperskim do własnego wykończenia i umeblowania według własnego uznania.

Mieszkanie gotowe od zaraz do własnej adaptacji.

Serdecznie polecam i zapraszam Państwa na prezentacje!

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.