Dom | Krzyki | Bez %

Mieszkanie na sprzedaż
1 335 000 PLN, Pow. 196,57 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
196,57 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
6
Lokalizacja:
Wrocław , Kobierzycka
Piętro:
0 na 2
Numer oferty:
368661
Cena za m2:
Zapytaj o cenę
Aleksandra Nowak
570 644 040
 
Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej, oddany do użytku.
- rynek pierwotny
- 6 pokoi
- 2 piętra
- duży ogród
- taras
- garaż na 2 samochody
- 196m2
- BEZ PROWIZJI I PCC


Zapraszam do kontaktu i na prezentację !!!
Aleksandra Nowak
tel: 570 644 040


Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail