LUKSUSOWY APARTAMENT

Mieszkanie na sprzedaż
580 000 PLN, Pow. 34,29 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
34,29 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Wrocław , Na Szańcach
Piętro:
1 na 4
Numer oferty:
241190
Cena za m2:
16 915 PLN
Anetta 696909401

Polecam luksusowy apartament w doskonałej lokalizacji.
Nieruchomość położona jest w sąsiedztwie  Wyspy Słodowej, Ostrowa Tumskiego -jedna z najbardziej poszukiwanych lokalizacji.
Duże zielone podwórko, W cenie mieszkania miejsce postojowe w podziemnym parkingu.
Mieszkanie urządzone z ogromną dbałością o karzy szczegół. Bardzo funkcjonalne i w pełni wyposażone.
Mebla kuchenne w zabudowie, sprzęt AGD. Wygodna i pięknie urządzona sypialnia. Apartament gotowy do zamieszkania od zaraz. Pierwsze piętro, balkon.
Zapraszam na prezentację.

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail