Tylko u nas. Piękne mieszkanie na start ! Nowość !

Mieszkanie na sprzedaż
560 000 PLN, Pow. 37,33 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
37,33 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Wrocław , Miedziana
Piętro:
1 na 6
Numer oferty:
302767
Cena za m2:
15 001 PLN
Anetta
696909401

TYLKO W NASZYM BIURZE !


Przedstawiam piękne 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż. Znajduje się ono na 1 piętrzę w nowym 6-cio piętrowym budynku przy ul. Miedzianej.

Lokal mierzy 37,33 m2 i posiada dodatkowo balkon.


W przedpokoju jest wnęka pod szafę oraz dwie pary drzwi. jedne prowadzą do łazienki z prysznicem oraz pralką.
Drugie natomiast do sypialni z dużym łóżkiem, szafą i biurkiem.
W tym pokoju na ścianach zastosowano odważną kolorystykę w odcieniach granatu.
Kolejnym pomieszczeniem jest pokój dzienny z aneksem kuchennym, w którym znajduje się miejsce na sofę, telewizor i stolik. Z salonu jest wyjście na balkon.

Mieszkanie idealnie nadaje się na start dla pary.

Lokalizacja:  blisko komunikacja miejska, sklepy, punkty usługowe, z tyłu  trwa budowa kolejnych lokali mieszkalnych, ale z przedstawianego mieszkania nie będzie widać ani słychać budowy, bo znajduje się ono po drugiej stronie budynku.

Do mieszkania przynależy innowacyjne antywłamaniowe miejsce postojowe w garażu podziemnym.

Polecam!


Zapraszam do kontaktu i na prezentację !
Anetta Ring/ opiekun oferty
tel: 696 909 401Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail