Zadbane 38m2 parking ze szlabanem UE Kamienna

Mieszkanie na sprzedaż
357 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 38 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 2
  • Lokalizacja : Wrocław , Kamienna
  • Piętro: 10 na 10
  • Numer oferty : 811033
  • Cena za m2 : 9394.74 PLN

Michał 570 325 050

Do sprzedania mieszkanie 38m2 na 10 piętrze wieżowca przy ulicy Kamiennej we Wrocławiu ze spółdzielczym własnościowym prawem do lokalu.

Wspaniale skomunikowane z każdą częścią miasta. Pod blokiem linia autobusowa i tramwajowa. Blisko do Rynku, Dworca Głównego PKP. W okolicy wiele parków, przedszkola, szkoły, lokale usługowe, sklepy, banki, apteki, restauracje i galerie handlowe: Sky Tower i Wroclavia. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Uniwersytet Ekonomiczny.

Przy budynku znajdują się miejsca parkingowe tylko dla mieszkańców (szlaban otwierany na pilota).

Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki. Okna plastikowe. Ogrzewanie miejskie.

Miesięczny czynsz administracyjny wynosi ok. 300 zł (w tym fundusz remontowy, wywóz śmieci, ogrzewanie oraz ciepła woda). Dodatkowo rozliczany jest prąd i gaz według zużycia.Zapraszam na prezentację.

Więcej ofert na naszej stornie internetowej. Korzystając z naszych usług zapewniamy m.in.:
- bezpłatną promocję nieruchomości na portalach ogłoszeniowych i stronie internetowej
- poprowadzenie transakcji od momentu prezentacji nieruchomości do przekazania kluczy nowemu nabywcy
- pomoc w zgromadzeniu niezbędnej dokumentacji
- współpracę z rzeczoznawcami i notariuszami
- bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.