Deweloperskie 2 pokoje z balkonem "Czartoryskiego"

Mieszkanie na sprzedaż
427 244 PLN , Pow. 41,48 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
41,48 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Wrocław , Adama Jerzego Czartoryskiego
Rok budowy:
2023
Piętro:
4 na 6
Numer oferty:
552226
Cena za m2:
10 300 PLN
Wojciech Śliwa
☎ 570 644 040

Bez podatku PCC / Bez prowizji /
PROMOCJA
! ! ! 

Oferta przedstawia mieszkanie o pow. 41,48 m2 na czwartym piętrze z balkonem. 
Cena promocyjna 10 300 zł/m2 !
Cena regularna 10 900 zł/m2 !
W sprzedaży również inne mieszkania z większym metrażem ! Zapoznaj się z ofertą !

Osiedle "Czartoryskiego"  przy ulicy Czartoryskiego (boczna ulica Kamieńskiego) we Wrocławiu składać się będzie z 6 budynków mieszkalnych, wielorodzinnych. Łącznie powstanie 360 mieszkań. Budynki będą 7 kondygnacyjne z windami oraz z garażami podziemnymi i komórkami lokatorskimi. Wokół osiedla powstanie również 220 naziemnych miejsc parkingowych. Na terenie inwestycji powstaną także wózkownie i rowerownie.

Teren wokół budynków będzie w pełni zagospodarowany miejscami parkingowymi dla samochodów - również ogólnodostępnymi dla gości, stojakami na rowery, placem zbaw, wybiegiem dla psów i małą architekturą.

Mieszkania oddawane będą w standardzie deweloperskim podwyższonym, tzn.: ściany i sufity gładkie tynkowane, gładź gipsowa na ścianach działowych, parapety z konglomeratu marmurowego, grzejniki panelowe z termostatami, okna z nawietrzakami, rolety zewnętrzne na każdym piętrze, instalacja elektryczna (z osprzętem), hydrauliczna, teletechniczna, domofonowa, drzwi antywłamaniowe klasy C, ogrzewanie miejskie. Każde z mieszkań posiada wykończony balkon lub taras wraz z oświetleniem zewnętrznym. Klatki schodowe będą szerokie, przestronne i eleganckie. W inwestycji zaplanowano również: wózkownie, stojaki na rowery, plac zabaw,
wybieg dla psów. Komórka lokatorska stanowi obligatoryjny zakup do lokalu.
Osiedle Czartoryskiego to doskonała lokalizacja - w pobliżu znajduje się szkoła, przedszkole, żłobek, szpital, przychodnia, apteka, sklepy, kościół, gabinet weterynaryjny, salon kosmetyczny.
Dodatkowo, oferujemy dokupienie miejsca parkingowego w garażu lub naziemnego z blokadą wjazdu.

Bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu !
Zapraszam do kontaktu i na prezentację !
Wojciech Śliwa
☎ 570 644 040Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zapraszamy na stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 1000 ofert nieruchomości!Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.
Nieprawidłowy adres E-mail