Mieszkanie - zadbane i w super lokalizacji

Mieszkanie na sprzedaż
280 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 60,62 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 3
  • Lokalizacja : Żnin
  • Rok budowy : 1973
  • Piętro: 4 na 4
  • Numer oferty : 679835
  • Cena za m2 : 4618.94 PLN

Witam wszystkich zainteresowanych.
Oferta tylko w naszym biurze.
Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży przestronnego i przytulnego mieszkania o powierzchni 56,33 m2 na IV piętrze budynku czterokondygnacyjnego w Żninie. Na powierzchnię mieszkalną składają się; trzy pokoje (salon, sypialnia, pokój dziecięcy), kuchnia z oknem, łazienka z  WC i przedpokój. Z salonu prowadzi wyjście na balkon (1x2m), który znajduje się od zachodu. Nowe okna PCV z roletami zewnętrznymi, na podłogach w pokojach parkiet przykryty panelami, a w pozostałych pomieszczeniach  płytki ceramiczne. Ponadto do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 4,29m2. Czynsz wynosi ok.550zł m-cznie przy 5 osobach. W mieszkaniu pozostaje wyposażenie kuchni i inne w zależności od dokonanych uzgodnień. Jest unowocześniane na bieżąco, zadbane i nie wymaga żadnego remontu. Bardzo dobra lokalizacja, blisko markety, szkoły, przedszkole, przychodnia itd. Dogodny wyjazd w kierunku Bydgoszczy, Poznania.

Powierzchnia pomieszczeń:

- salon 19m2
- sypialnia 9,6m2
- pokój dziecięcy 8,6m2
- kuchnia 6,4m2
- łazienka 2,7m2
- przedpokój 10m2


Zapraszam na prezentację. Kontakt Darek 798-857-383

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.