Ładne mieszkanie w dobrej lokalizacji w Żninie

Mieszkanie na sprzedaż
280 000 PLN, Pow. 60,73 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
60,73 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Żnin
Piętro:
0 na 1
Numer oferty:
465347
Cena za m2:
4 611 PLN
Przedstawiam Państwu przestronne mieszkanie w dobrej lokalizacji w Żninie.

Nieruchomość składa się z następujących pomieszczeń: dwa duże pokoje, kuchnia, łazienka (urządzona) oraz korytarz; do mieszkania przynależy również duża piwica (ok. 16mkw) oraz ogródek.

Mieszkanie ma odświeżone ściany, nie wymaga remontu jedynie zagospodarowania wg gustu.
Ogrzewanie gazowe, opłaty łącznie ze wspólnotą wynoszą ok. 400zł.

Dobra lokalizacja, szkoła i przedszkole na wyciągnięcie ręki. Niedaleko również urzędy i sklepy.

Cena podlega negocjacji!

Zapraszam na prezentację Ania 696-909-514

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail