Bezczynszowe mieszkanie w Żninie

Mieszkanie na sprzedaż
280 000 PLN, Pow. 112,20 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
112,20 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Żnin
Piętro:
1 na 1
Numer oferty:
576875
Cena za m2:
2 496 PLN
Kontakt Ewa 696-909-403 Witam wszystkich zainteresowanych. Przestawiam Państwu ofertę sprzedaży bezczynszowego  mieszkania w Żninie o powierzchni 76,80m2. Na powierzchnię mieszkalną składa się;
dwa pokoje, kuchnia, łazienka, spiżarnia i garderoba. Do nieruchomości przynależy piwnica ( 8,90m2), pomieszczenie gospodarcze ( 8,70m2), pomieszczenie gospodarcze ( 17,80m2) , garaż blaszany i działka.
Budynek ocieplony, ogrzewany gazowo. Mieszkanie czyste i zadbane, nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych. Zapraszam na prezentację. Kontakt Ewa 696-909-403

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail