Idealne dla indywidualnego klienta jak i inwestor

Mieszkanie na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 51,90 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 3
  • Lokalizacja : Żnin
  • Rok budowy : 2020
  • Piętro: 0 na 1
  • Numer oferty : 165644
  • Cena za m2 : 3 750 PLN

Nowe dwupoziomowe mieszkanie! Żnin

Na sprzedaż nowo budowane mieszkania w Żninie. Budynek wielorodzinny, jednopiętrowy.
Mieszkania dwupoziomowe o powierzchni użytkowej od 51,90m2 do 54,70m2. każde w bardzo dobrej cenie 3750 zł/m2.
Oferta dotyczy 24 lokali oddawanych w stanie deweloperskim. Ściany: gładzie, instalacja CO ( kocioł gazowy 2-funkcyjny, grzejniki)
Do każdego mieszkania przynależy miejsce parkingowe.

Parter: Salon z aneksem kuchennym ok 25m2, WC ok.2m2, wiatrołap.
Piętro: Dwie sypialnie ( 11m2 i 8m2), łazienka (ok 3,5m2), hol.

Planowany termin realizacji to IV kwartał 2020 roku. Umowa rezerwacyjna z zadatkiem w kwocie 5 tys. zł. Pozostała kwota płatna
w dniu podpisania aktu notarialnego.
Dobra oferta dla inwestorów jako lokata kapitału. Istnieje możliwość, dla mieszkań kupowanych na wynajem wykończenia ich i oddanie w stanie do zamieszkania.
Biuro pomaga w zarządzaniu najmem.

Oferta godna polecenia.
Zapraszam do kontaktu, odpowiem na wszystkie pytania Agnieszka tel 602619515

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.