Mieszkanie 120m2 z antresolą - NOWA INWESTYCJA

Mieszkanie na sprzedaż
599 000 PLN, Pow. 120 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
120 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Lniska
Rok budowy:
2022
Piętro:
1 na 1
Numer oferty:
973910
Cena za m2:
4991.67 PLN
Przedstawiam Państwu mieszkania o pow. 120m2 z antresolami oraz ogrodami w Lnisce. Jest to nowa inwestycja w trakcie budowy - oddanie budynków nastąpi wiosną 2022. Mieszkania będą w stanie deweloperskim.

Lokalizacja
Lniska to wieś oddalona o 18km od Gdańska. Budynki mieszkalne będą otoczone lasem, co zapewni spokój oraz bliskość natury przyszłym lokatorom... Okolica jest bardzo cicha. W pobliżu znajduje się sklep spożywczy oraz dworzec kolejowy.

Budynek mieszkalny
W skład inwestycji wchodzą dwa 4-rodzinne budynki. Na piętrze w każdym z nich znajdują się 2 mieszkania z antresolą. W okolicy kilka lat wcześniej zostały wybudowane identyczne nieruchomości widoczne na zdjęciach, przez co kupujący mogą zobaczyć efekt końcowy.

Nieruchomość
Przedmiotem sprzedaży są 4 mieszkania 4-pokojowe o pow. 120m2.
Mieszkania na piętrze składają się z:

- salonu z aneksem kuchennym
- sypialni
- łazienki

Natomiast na antresolach znajdują się:

- 2 sypialnie
-  łazienka

Dodatkowo do każdego mieszkania będzie wydzielony ogródek.
Istnieje możliwość zakupu mniejszego mieszkania na parterze.

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail