Bardzo ładna kawalerka na Bartodziajach!

Mieszkanie na wynajem
1 200 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 32 m2
  • Typ transakcji : wynajem
  • Lokalizacja : Bydgoszcz Bartodzieje , Koszalińska
  • Numer oferty : 166523
  • Cena za m2 : 37.50 PLN

Kontakt: Kamil Olpiński Tel:536-366-898

Do wynajęcia mieszkanie 32m2 w Bydgoszczy na osiedlu Bartodzieje przy ulicy Koszalińskiej w wieżowcu na 6 piętrze. Mieszkanie składa się z pokoju, kuchni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie jest czyste i zadbane, w pełni umeblowane, wygodne szafy w zabudowie. Na wyposażeniu jest pralka, kuchenka mikrofalowa, lodówka. W pobliżu przystanki autobusowe, w niewielkiej odległości sklepy, Biedronka, pasaż handlowy BALATON, siłownia, targowisko, szkoła, przedszkole, przychodnia. Wynajem mieszkania tylko dla niepalących.
Opłaty: wynajem 1200zł + czynsz 320zł + prąd wg wskazań liczników. Kaucja 1800zł.

Zapraszam na prezentację!

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.